Кабмін затвердив зміни до складу правління Пенсійного фонду

НовиниПолітика    03.10.2016 - 19:59
Фото: Пенсійний фонд України
Фото: Пенсійний фонд України
Уряд просить внести до порядку денного Ради блок питань щодо підприємництва Уряд передав до Ради перелік законопроектів у рамках євроінтеграції, - Климпуш-Цинцадзе

Зі складу правління виведено Романа Кашубу

Кабінет міністрів України затвердив зміни до складу правління Пенсійного фонду України. Про це йдеться у відповідній постанові Кабміну від 27 вересня 2016 року № 666.

"Постанова передбачає: ввести до складу правління Пенсійного фонду України Романа Чернегу - голову Держпраці та вивівши з його складу Ярослава Кашубу, зазначити нові посади членів правління - Сергія Діденка - заступника директора департаменту видатків бюджету соціальної сфери Мінфіну та Сергія Українця - заступника голови Профспілки працівників нафтової і газової промисловості (за згодою)", - йдеться у постанові.

Крім того, Кабмін зазначив нові посади членів правління: заступника директора департаменту видатків бюджету соціальної сфери Міністерства фінансів Сергія Діденка та заступника голови Профспілки працівників нафтової і газової промисловості (за згодою) Сергія Українця.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України затвердив стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України (ПФУ).

Читайте в розділі

Саєнко задекларував 7 квартир і земельну ділянку

У Росії відсутня повага до суверенітету сусідніх країн, - екс-заступник генсека НАТО

Бурбак задекларував 5 квартир, два будинки, компанії та земельні ділянки

On Top