ru ua

Уряд затвердив використання ProZorro для реалізації активів держпідприємств

Уряд затвердив використання ProZorro для реалізації активів держпідприємств Фото: Prozorro (twitter.com-RayonKamin)

Пілотний проект був затверджений сьогодні, 6 вересня

Кабінет міністрів України сьогодні, 6 вересня, затвердив використання системи ProZorro.Продажу для реалізації активів держпідприємств. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Повідомляється, що сьогодні, 6 вересня, Кабмін прийняв постанову "Про реалізацію пілотного проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торговельної системи Prozorro.Продажу.

Відзначимо, що система ProZorro.Продажу є єдиним каналом реалізації Фондом гарантування вкладів активів неплатоспроможних банків. Нещодавно у системі з'явилися і перші лоти від державних і комунальних підприємств - металобрухт, пісок, товари, що були у вживанні. Зазначена постанова уряду дає офіційне дозвіл державним підприємствам, установам і організаціям продавати власні активи через Prozorro.Продажу. При цьому участь замовників у пілотному проекті залишається добровільною і безкоштовною.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що електронная система держзакупівель Prozorro автоматично заблокувала тендери Державної фіскальної служби по закупівлі обладнання для митних пунктів пропуску на суму 508,2 млн гривень.