Кабмін уповноважив голову ДМС на підписання угоди з Білорусією про реадмісію

Фото: Максим Соколюк (facebook.com/maxim.sokoliuk)
Фото: Максим Соколюк (facebook.com/maxim.sokoliuk)

Соколюк має підписати угоду з Білорусією про реадмісію

Кабінет міністрів України уповноважив голову Державної міграційної служби (ДМС) України Максима Соколюка на підписання угоди з Білорусією про реадмісію. Відповідне рішення є в розпорядженні РБК-Україна.

Відповідно до пояснювальної записки, реалізація угоди про реадмісію з Білорусією створить правові підстави і визначить чіткі та дієві процедури здійснення реадмісії осіб, які незаконно перебувають на території України та Білорусі.

"Підписання угоди забезпечить уведення в дію погоджених сторонами принципів і норм, що визначають порядок ідентифікації та безпечного й організованого повернення осіб, які не виконують правила в'їзду, виїзду, перебування та проживання на територіях України та Білорусі, а також слугуватиме практичним цілям боротьби з незаконною міграцією", - йдеться у тексті постанови.

Також зазначається, що підписання відповідної угоди сприятиме загальному розвитку міжнародно-договірної бази із Республікою Білорусь та, як наслідок, формуванню позитивного міжнарожного іміджу України.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що у вересні поточного року український парламент схвалив законопроекти щодо ратифікації угод України з Швейцарією і Молдовою про реадмісію осіб.

Крім того, повідомлялося, що Молдова і Україна зацікавлені ​​в розширенні спільного контролю україно-молдовського кордону

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся