Кабмін створює координаційний центр з управління дорожнім рухом під час Євро-2012

НовиниСпорт    31.10.2011 - 17:26

Кабінет міністрів України затвердив створення координаційного центру з питань забезпечення функціонування транспорту та управління дорожнім рухом під час проведення в Україні Євро-2012. Про це йдеться в постанові Кабміну від 26 жовтня 2011 р. № 1095 "Про утворення координаційного центру з питань забезпечення функціонування транспорту та управління дорожнім рухом під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу", опублікованій на урядовому сайті.
Згідно з постановою, координаційний центр очолить віце-прем'єр-міністр України, міністр інфраструктури Борис Колєсніков. До складу центру також увійдуть представники Державтоінспекції, МВС України, Укрєвроінфрапроекту, Укртрансінспекції, Укравтодору, Державіаслужби, Укрзалізниці, Київської міськдержадміністрації та представників органів місцевого самоврядування Донецька, Львова та Харкова.
Основними завданнями Центру будуть: сприяння забезпеченню належної роботи транспорту та управління дорожнім рухом під час проведення чемпіонату; розробка пропозицій щодо підвищення ефективності використання рухомого складу на маршрутах між приймаючими містами; вивчення проблемних питань функціонування транспорту під час проведення чемпіонату.
Відповідно до цих завдань, центр утворить для забезпечення своєї діяльності робочі групи, у тому числі регіональні координаційні центри в Києві, Донецьку, Харкові та Львові.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top