Кабмін знизив нормативи на користування послугами ЖКГ для населення

НовиниЕкономіка    07.02.2017 - 14:43
Фото: Кабмін знизив норми користування послугами ЖКГ
Фото: Кабмін знизив норми користування послугами ЖКГ

Нові нормативи вступлять в силу з 1 травня 2017 року

Кабінет міністрів України прийняв рішення про зниження соціальних нормативів на користування послугами ЖКГ з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв населенням. Відповідну постанову №51 від 6 лютого 2017 року оприлюднено на сайті уряду.

Зокрема, знижені норми споживання теплової, електричної енергії і природного газу. Нові норми почнуть діяти з 1 травня 2017 року.

Постанова передбачає зменшення норм споживання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та (або) квартирними приладами обліку, з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1 кв м опалювальної площі в місяць в опалювальний період; електричної енергії для індивідуального опалення з 65 кВт·год до 51 кВт·год на 1 кв м опалювальної площі в місяць в опалювальний період; природного газу для індивідуального опалення з 5,5 куб м до 5,0 куб. м на 1 кв. м опалювальної площі в місяць в опалювальний період Також переглянуті коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення в багатоповерхових будинках.

Уряд підкреслює, що перегляд нормативів не передбачає перерахунок нинішніх розмірів субсидій, оскільки вступає в силу з 1 травня.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, збільшила з 1 лютого тариф на теплову енергію для непобутових споживачів (крім населення).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін витратив сім мільярдів на докапіталізацію держбанків Кабмін збільшив квоти фармкомпаній на закупівлю спирту для виробництва ліків
On Top