Кабмін сьогодні затвердить план з впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення

НовиниПолітика    27.09.2016 - 09:56
Фото: Кабінет міністрів України
Фото: Кабінет міністрів України
Кабмін затвердив кількість громадян, що підпадають під осінній призов Найближчим часом уряд ухвалить всі необхідні постанови для реімбурсації, - Гройсман

Засідання Кабміну розпочнеться об 11:00

Кабінет міністрів України затвердить сьогодні, 27 вересня, план з впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення. Про це йдеться на сайт уряду.

Крім того, уряд розгляне проект закону "Про порядок переміщення через державний кордон відпрацьованого ядерного палива українських атомних електростанцій і радіоактивних матеріалів, утворених в результаті його переробки", а також закон "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Кабмін також розгляне розпорядження про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2016 рік. На порядку денному міністрів заплановано розпорядження про затвердження фінансового плану державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго" на 2016 рік.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України схвалив запуск пілотного проекту щодо скасування держрегулювання цін на продукти харчування з 1 жовтня 2016 року.

Читайте в розділі

Обама назвав Трампа "фундаментально несерйозною людиною"

Петро Порошенко зорієнтується на місцевості: його команда готує парламент до закону про вибори на Донбасі

Адвоката Онищенка допитали у справі про фінансування сепаратизму, - СБУ

On Top