Кабмін сьогодні ухвалить пілотний проект електронної системи отримання документів з держреєстру

НовиниПолітика    18.03.2015 - 13:12

Кабінет міністрів України сьогодні планує затвердити пілотний проект по впровадженню електронної системи отримання документів з державного реєстру. Про це в ході засідання Кабміну заявив міністр юстиції Павло Петренко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Українці тільки з реєстрації бізнесу в минулому році 1,3 млн раз звернули в органи державної влади за різними документами. Ми нашою ініціативою, яку сьогодні прийме уряд, хочемо перевести 1,3 млн. документів, які в рік отримують українці, в режим онлайн. Це означає, що ви, перебуваючи вдома через інтернет з сайту Міністерства юстиції зможете отримати будь-який документ заплативши кошти зі своєї картки. Мова йде про найбільш поширених документах, які отримує підприємці мінімум кілька разів на рік. Це і витяг і держреєстру, це довідка згідно держреєстру і відповідна виписка з держреєстру",- заявив Петренко.

За його словами, такий сервіс запрацює з квітня 2015 р. Міністр закликав українців користуватися таким сервісом, оскільки це суттєво спростить процедуру.

Нагадаємо, Кабмін поширив систему електронних торгів СЕТІВ по всій Україні.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top