Кабмін сьогодні створить Комісію з питань євроатлантичної інтеграції України

НовиниПолітика    06.07.2016 - 09:56
Фото: Кабмін також розгляне указ президента "Про День опору кримчан російської агресії"
Фото: Кабмін також розгляне указ президента "Про День опору кримчан російської агресії"

Засідання уряду почнеться об 11:30

Кабінет міністрів України сьогодні, 6 липня, на засіданні розгляне проект указу президента України "Про утворення Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України". Про це йдеться в порядку денному на сайті уряду.

Також міністри обговорять законопроекти "Про ратифікацію Протоколу про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та проект відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України", "Про внесення змін у деякі закони України щодо переходу до використання альтернативних видів палива та переходу суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері теплопостачання, до стимулюючого регулювання".


Крім того, Кабмін розгляне проект указу президента "Про День опору кримчан російській агресії".

На порядок денний також винесені проекти постанов "Про внесення змін до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей" та "Про затвердження бюджету Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2016 рік".

Нагадаємо, Кабінет міністрів України затвердив курс гривні в бюджетній резолюції на 2017 рік у розмірі 27,2 гривень за долар.

On Top