Кабмін сьогодні розгляне розрив угоди з РФ щодо повернення авіатехніки

НовиниПолітика    23.11.2016 - 09:36
Фото: прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Фото: прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Уряд утворив Координаційний комітет з пошуку і рятування на морі Уряд утворив міжвідомчу робочу групу щодо функціонування ринку нафти

Також уряд може схвалити спрощення оформлення віз між Україною та Швейцарією

Кабінет міністрів України сьогодні, 23 листопада 2016 року, розгляне припинення дії угоди з Росією про ліквідацію і порядок повернення авіатехніки, яка знаходиться на ремонтних підприємствах оборонних відомств обох країн. Про це йдеться в порядку денному українського уряду.

Зокрема, Кабмін розгляне законопроект про припинення дії угоди з Росією про ліквідацію і порядок повернення авіаційної техніки, що знаходиться на ремонтних підприємствах Міноборони України та Міноборони РФ, а також проект відповідного розпорядження.

Уряд також розгляне зміни до закону про радіочастотний ресурс, законопроект про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність, постанову про співробітництво з Кіпром у сфері охорони здоров'я, затвердить порядок розподілу в 2016 році конфіскованих засобів, зміну порядку ведення Державного земельного кадастру.

Крім того, Кабмін підпише імплементаційний протокол між урядами України та Кіпру до угоди між Україною та ЄС про реадмісію осіб, а також угоду зі Швейцарією про спрощення оформлення віз.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін має намір звільнити голову Держрезерву.

Читайте в розділі

Конгрес США заборонив виділяти Пентагону гроші на військове співробітництво з Росією

Україна зараз воює, щоб "поховати" Радянський Союз, - Порошенко

ГПУ боїться, що головний свідок проти Новинського змінить свої свідчення, - політолог

On Top