ua en ru

Кабмін сьогодні планує уповноважити Хорошковського здійснювати зовнішні державні позики

Кабінет міністрів України сьогодні, 15 лютого, на своєму засіданні заслухає міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойко, міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського, а також главу державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Миколи Пашкевича про стан виконання державної програми розвитку внутрішнього виробництва.

Крім того, міністри мають намір внести зміни до розпорядження Кабміну від 11 січня 2012 р. щодо надання повноважень міністру фінансів Валерію Хорошковському здійснювати державні зовнішні позики в 2012 р. і укладати необхідні для цього договори.
Також Хорошковський доповідатиме з питання переходу платників податку на прибуток підприємств, який оподатковується за нульовою ставкою до подачі спрощеної податкової декларації.

Уряд також розгляне проекти актів щодо внесення змін до постанови Кабміну щодо зразків національного і міжнародного посвідчення водія та документів, необхідних для реєстрації транспортних засобів; про затвердження порядку оформлення, виготовлення та видачі посвідки на постійне проживання та тимчасове проживання, а так само про встановлення квоти імміграції на 2012 р. За відповідних питань буде доповідати міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

Також на засіданні Кабмін планує схвалити концепцію загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми на 2013 - 2017 рр. і концепцію державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 р.

Віце-прем'єр міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков виступить з доповіддю з питання державного агентства автомобільних доріг.