Кабмін сьогодні планує схвалити проект УРП по Олеській ділянці

Середа 30 жовтня 2013 11:45

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 30 жовтня 2013 р. планує розглянути проект розпорядження "Про схвалення проекту угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки "Олеська". Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Як пояснив на початку засідання прем'єр-міністр України Микола Азаров, згідно із угодою транснаціональна нафтогазова компанія Chevron проінвестує 350 млн дол. в розвідку сланцевого газу у Львівській та Івано-Франківській областях. А загальні інвестиції у видобуток газу мають скласти більше 10 млрд дол.

"Таким чином, при успішній реалізації схвалених урядом проектів із пошуку газу із нетрадиційних джерел, Україна може повторити успіх США, які за рахунок видобутку сланцевого газу знизили ринкові ціну природного газу на внутрішньому ринку з 460 дол. за тисячу кубічних метрів в 2007 р. до поточного рівня в 110-120 дол. зараз. Вже на початку наступного десятиліття Україна із імпортера може перетворитися на експортера газу в Європу", - наголосив Азаров.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся