Кабмін сьогодні схвалить угоду з Грузією про пряме залізнично-поромне сполучення

Кабмін сьогодні схвалить угоду з Грузією про пряме залізнично-поромне сполучення
Фото: засідання Кабінету міністрів

Доповідати по даному питанню буде Володимир Омелян

Сьогодні, 5 квітня Кабінет міністрів України має схвалити угоду з Грузією про організацію прямого міжнародного залізнично-поромного сполучення через порти України і Грузії. Про це свідчить порядок денний засідання уряду на "Урядовому порталі".

Проект закону називається " Про затвердження Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Грузії про організацію прямого міжнародного залізнично-поромного сполучення через порти України і Грузії". Доповідати по даному питанню буде міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Також Кабмін сьогодні розгляне протокол про внесення змін до угоди між урядом України та урядом Республіки Польща про взаємні поставки озброєння, військової техніки та надання послуг у військово-технічній галузі, підписаної 10 жовтня 1996 року в Києві.  

Нагадаємо, Кабмін затвердив річний та середньостроковий плани дій уряду.

Кабінет міністрів ухвалив проект розпорядження "Про затвердження середньострокового плану пріоритетних дій уряду до 2020 року та плану пріоритетних дій уряду на 2017 рік". 
    

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся