Уряд дозволив створювати ради молодих вчених при органах виконавчої влади

НовиниПолітика    16.11.2016 - 22:39
Фото: Лілія Гриневич
Фото: Лілія Гриневич

Кабмін затвердив відповідне типове положення

Кабінет міністрів України затвердив типове положення, що дасть можливість створювати ради молодих вчених при органах виконавчої влади. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Відповідно до положення, ради молодих вчених при органах виконавчої влади сприятимуть реалізації прав молодих учених, надаватимуть їм консультативну підтримку у здійсненні наукової діяльності, співробітництва з іноземними замовниками наукової продукції тощо.

“Прийняття такого положення – це ключовий крок, що відкриває можливості створювати  ради молодих вчених при органах виконавчої влади. Для нас дуже важливо, щоб молоді вчені в Україні мали підтримку та могли захистити свої права при необхідності”, - зазначила очільниця Міносвіти Лілія Гриневич.

Крім того, документ також визначає завдання, які покладаються на ради, процедуру їх формування та алгоритм функціонування.

Нагадаємо, у вересні Міністерство освіти і науки України ініціювало відкриття в Києві Музею науки.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін доручив перевірити дані про фактичне місце проживання переселенців Кабмін визначив документи для отримання ліцензії на криптографічний захист інформації
On Top