ru ua

Кабмін дозволив НКРЗІ провести перевірку "Київстару" і МТС

Кабмін дозволив НКРЗІ провести перевірку "Київстару" і МТС Телекомунікації

Кабінет міністрів України дозволив Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРСІ) до 30 квітня 2015 р. провести перевірку "Київстару" і МТС. Відповідне розпорядження № 259-р від 25 березня 2015 р. опубліковано на сайті уряду.

"З метою запобігання несанкціонованого проникнення в системи телекомунікаційних мереж та засобів телекомунікацій, захисту прав споживачів телекомунікаційних послуг, забезпечення ефективного користування радіочастотним ресурсом України згідно з пунктом 8 розділу III "Прикінцеві положення" Закону України від 28 грудня 2014 р. № 76-VIII "ПРО внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" надати Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, дозвіл на проведення до 30 квітня 2015 р. перевірок суб'єктів ринку телекомунікацій та користувачів радіочастотного ресурсу України у смугах радіочастот загального користування за переліком згідно з додатком", - йдеться в документі.

У програмі зазначено, що НКРЗІ дозволяється перевірити такі суб'єкти ринку телекомунікацій: ТОВ "Перша інвестиційна спілка", "МТС Україна" та його філії, ТОВ "Телесистеми України" та "Київстар" і його філії.

Кабмін дозволив НКРЗІ провести перевірку "Київстару" і МТС

Нагадаємо, "МТС Україна" отримав 3G-ліцензію від НКРЗІ.