Кабмін дозволив бездомним претендувати на житло

Кабмін дозволив бездомним претендувати на житло
Павло Розенко

Кабінет міністрів України вніс зміни в "Порядок взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку та зняття з нього", що дозволяє бездомним отримати соціальне житло. Про це заявив міністр соціальної політики Павло Розенко, передає прес-служба відомства.

За словами Розенка, бездомні особи отримують притулок та реєстрацію місця проживання т перебування за юридичною адресою закладів для цієї категорії осіб, що не є житловим фондом.

"Таким чином, бездомні особи отримати довідку про місце проживання (житло) і склад сім'ї до цих пір не мали можливості. З метою усунення існуючих неузгодженостей та забезпечення конституційного права бездомних осіб на отримання соціального житла і Міністерством були розроблені зміни в Порядок взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку та зняття з нього", - сказав Розенко.

Так, прийнятими змінами визначено, що при поданні пакету документів для взяття на соціальний квартирний облік безпритульна особа замість довідки про місце проживання та склад сім'ї подає довідку про прийняття на обслуговування до установи для бездомних осіб та довідку про реєстрацію місця проживання т перебування особи у відповідності з затвердженою формою.

Нагадаємо, Кабмін може виділити Мінсоцполітики 17,2 млн грн для сімей потерпілих на Евромайдане.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся