ua en ru

Кабмін розширив територіальні межі природного парку "Синевир"

Кабмін розширив територіальні межі природного парку "Синевир" Фото: Володимир Гройсман (kmu.gov.ua)

Відповідне рішення сприятиме збереженню природи та біорізноманіття українських Карпат

Кабінет міністрів України розширив територіальні межі природного парку "Синевир". Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 27 вересня, повідомляє "Урядовий портал".

"Уряд підтримав розширення меж території НПП "Синевир", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на думку міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, відповідне рішення сприятиме збереженню природи та біорізноманіття українських Карпат.

Як повідомляється, розширити територію парку вдалося шляхом включення до його складу 377,8 гектара землі державної власності у ДП "Міжгірське лісове господарство" на території Закарпатської області.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко підписав закон про посилення відповідальності за незаконну вирубку лісу.

Так, Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамковою конвенцією про охорону та сталий розвиток Карпат", який Верховна Рада схвалила 23 травня.

Як зазначалося, реалізація закону сприятиме збереженню природних цінностей європейського значення, зокрема пралісів, у рамках виконання вимог Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат.