Кабмін планує встановити мінімальну зарплату з урахуванням міжнародних стандартів

Кабмін планує встановити мінімальну зарплату з урахуванням міжнародних стандартів
Фото: Павло Розенко

Методологія буде розроблена з урахуванням міжнародних норм та європейської практики

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що Кабінет міністрів працює над запровадженням нової методології визначення мінімальної заробітної плати з урахуванням міжнародних норм та практики усіх європейських країн, де встановлюється цей стандарт, передає прес-служба віце-прем’єра.

Так, сьогодні, 10 червня, у Палаці Націй в Женеві відбулася зустріч Розенка з регіональним директором Міжнародного бюро праці для країн Європи та Центральної Азії Хайнцом Коллером.

Урядовець зауважив, що запровадження європейських стандартів у сфері праці та формування сучасного трудового законодавства є одним із пріоритетів для Кабміну.


"Прийняття нового сучасного Трудового кодексу, реформування системи управління фондами соціального страхування, реформування системи соціальних послуг в умовах децентралізації – це ті питання, які стоять сьогодні на порядку денному", - зазначив він.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №4543 "Про внесення змін до закону "Про Державний бюджет України на 2016 рік "(щодо соціальних стандартів і обсягу субвенції на надання пільг і житлових субсидій)".

Документом передбачається збільшити темпи зростання розміру мінімальної заробітної плати з 1 грудня 2016 року до 1600 гривень проти 1550 гривень передбачених в бюджеті. Так, в грудні 2016 року розмір мінімальної заробітної плати проти травня 2016 року зросте на 10,4% проти передбачених 7% зростання.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся