ua en ru

Кабмін провів кадрові перестановки в Мінрегіоні

Кабінет міністрів України провів кадрові перестановки в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Кабінет міністрів України провів кадрові перестановки в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Тексти відповідних розпоряджень від 25 березня 2014 р. оприлюднені на сайті уряду.

Зокрема, розпорядженням № 257-р Григорій Семчук призначений на посаду заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України - керівника апарату, тоді як розпорядженням № 254-р він звільнений з посади першого заступника міністра ЖКГ.

Водночас, розпорядженням № 255-р Андрій Білоусов звільнений з посади заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України - керівника апарату у зв'язку з переходом на іншу роботу, а саме - на посаду заступником голови Мінрегіону (розпорядження № 258-р).

Крім того, розпорядженням № 256-р Валерій Негода призначений першим заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.