Кабмін ухвалив застосування системи Blockchain для захисту даних Держгеокадастру

Кабмін ухвалив застосування системи Blockchain для захисту даних Держгеокадастру
Фото: Кабінет міністрів (kmu.gov.ua)

Відповідну постанову було ухвалено на сьогоднішньому засіданні Кабміну

Кабінет міністрів України на засіданні сьогодні, 21 червня, ухвалив постанову про посилення захисту даних Державного земельного кадастру шляхом впровадження технології Blockchain. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

"Застосування технології Blockchain гарантує схоронність даних Державного земельного кадастру і зробить неможливим стороннє втручання в систему", - сказав перший заступник голови Мінапк Максим Мартинюк.

При впровадженні Blockchain експертну допомогу відомству нададуть міжнародна антикорупційна організація Transparency International Україна, яка згодом буде здійснювати зовнішній аудит коректності функціонування системи. Відповідний меморандум сторони підписали 16 червня.

Також постанова передбачає переведення всіх аукціонів, проведених на оренду державних земель, онлайн режим.

"Електронний формат аукціонів дозволить забезпечити новий рівень прозорості та відкритості, залучити максимальну кількість учасників", - додав Мартинюк.

Він додав, що для запуску електронного формату земельних торгів буде розроблено спеціальне програмне забезпечення і додаток до мобільного телефону (смартфону). Запуск платформи очікується в жовтні 2017 року.

Нагадаємо, Кабмін запропонував Верховній Раді України виділити додатково 2,66 млрд гривень на фінансування оборони і безпеки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся