Кабмін представив звіт про свою роботу в 2016 році

Кабмін представив звіт про свою роботу в 2016 році
Фото: Гройсман представив звіт про роботу Кабміну в 2016 році

Відповідний документ виявився у розпорядженні РБК-Україна

Кабінет міністрів України представив звіт про хід і результати виконання програми діяльності уряду в 2016 році в ході свого засідання, передає кореспондент РБК-Україна.

Відповідний документ виявився у розпорядженні РБК-Україна.

Як свідчать результати роботи уряду в квітні-грудні 2016 року, Кабмін виконав завдання із забезпечення створення передумов для розвитку економіки.

Так, за статистикою, завдяки зваженій політиці та проведенню першочергових реформ уряд зміг забезпечити довгоочікуване зростання ВВП, динаміка якого перевищила прогнози багатьох українських експертів та міжнародних організацій. За підсумками дев’яти місяців минулого року зростання реального ВВП становило 1,3% з урахуванням зростання на 0,1% у першому кварталі до відповідного кварталу попереднього року, на 1,4% - у другому кварталі, на 2% - у третьому кварталі. За підсумками 2016 року, очікується, що ВВП зросте орієнтовно на 2%.

Зазначається, що на відміну від попередніх років, джерелами зростання є не зовнішні чинники, а внутрішні: інвестиційний та споживчий попит. Водночас негативний вплив зовнішніх чинників вдалось практично знівелювати. Суттєвим фактором покращення економічної динаміки стали і започатковані структурні зміни.

Крім того, 1 травня 2016 року набув чинності закон від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII “Про державну службу”. Протягом 2016 року для реалізації зазначеного закону схвалено чотири законопроекти, прийнято 21 постанову та 13 розпоряджень Кабінету міністрів, 14 наказів Нацдержслужби та Мінсоцполітики.

Відповідно до звіту, схвалено Концепцію розвитку системи надання електронних послуг в Україні, яка визначає напрями, механізм і строки формування ефективної системи надання електронних послуг в Україні для задоволення інтересів фізичних та юридичних осіб через розвиток і підтримку доступних та прозорих, безпечних та некорупційних, найменш затратних, швидких та зручних електронних послуг (розпорядження Кабінету міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 918).

Запроваджено надання 16 електронних послуг: 7 - у сфері будівництва, 4 - щодо реєстрації та закриття юридичної особи, фізичної особи, яка має намір стати підприємцем, 3 - у земельній сфері, по одній – у соціальній та екологічній сферах.

Нагадаємо, Гройсман заявив, що Кабінет міністрів найближчим часом представить план дій на середньострокову перспективу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся