Кабмін пропонує ВРУ дозволити йому приватизувати Держзембанк замість ліквідації

НовиниЕкономіка    04.01.2016 - 13:26
Фото: Кабінет міністрів України
Кабмін пропонує ВР встановити обов'язковість договору між роботодавцем і домашнім працівником Кабмін пропонує ВРУ скасувати адмінвідповідальність за самовільне навчання карате

Це дозволить залучити додаткові інвестиції в аграрний сектор

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді дозволити йому реорганізувати і приватизувати Державний земельний банк замість ліквідації. Відповідний законопроект №3733 був зареєстрований 28 грудня 2015 року.

Так, 10 вересня 2014 року уряд прийняв постанову про ліквідацію Держзембанку.

На думку авторів законопроекту, це дозволить, зокрема, залучити додаткові інвестиції в аграрний сектор української держави.

"Альтернативою ліквідації банку є його реорганізація або приватизація з метою продажу державного пакета акцій потенційним інвесторам (статутний капітал - 120 млн гривень), що є привабливим з економічної точки зору, оскільки це дозволить не тільки повернути кошти до державного бюджету, за рахунок яких був сформований капітал банку, але залучити додаткові інвестиції в аграрний сектор України", - підкреслюється в пояснювальній записці.

Нагадаємо, 5 липня 2014 року президент України Петро Порошенко підписав закон про ліквідацію Державного земельного банку. Передбачалося повернення статутного капіталу банку до державного бюджету України.

Читайте в розділі

Борг населення з оплати послуг ЖКГ в серпні склав 12,4 млрд гривень 

НБУ на 3 жовтня послабив курс гривні до долара до 25,94

Вимоги "Нафтогазу" до "Газпрому" зросли до 28,3 млрд доларів

On Top