Кабмін пропонує ВРУ дозволити йому приватизувати Держзембанк замість ліквідації

НовиниЕкономіка    04.01.2016 - 13:26
Фото: Кабінет міністрів України
Фото: Кабінет міністрів України

Це дозволить залучити додаткові інвестиції в аграрний сектор

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді дозволити йому реорганізувати і приватизувати Державний земельний банк замість ліквідації. Відповідний законопроект №3733 був зареєстрований 28 грудня 2015 року.

Так, 10 вересня 2014 року уряд прийняв постанову про ліквідацію Держзембанку.

На думку авторів законопроекту, це дозволить, зокрема, залучити додаткові інвестиції в аграрний сектор української держави.

"Альтернативою ліквідації банку є його реорганізація або приватизація з метою продажу державного пакета акцій потенційним інвесторам (статутний капітал - 120 млн гривень), що є привабливим з економічної точки зору, оскільки це дозволить не тільки повернути кошти до державного бюджету, за рахунок яких був сформований капітал банку, але залучити додаткові інвестиції в аграрний сектор України", - підкреслюється в пояснювальній записці.

Нагадаємо, 5 липня 2014 року президент України Петро Порошенко підписав закон про ліквідацію Державного земельного банку. Передбачалося повернення статутного капіталу банку до державного бюджету України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся