Кабмін пропонує до 2015 р. розширити експортні можливості ГТС

Кабінет міністрів України пропонує до 2015 р. розширити експортні можливості газотранспортної системи. Про це йдеться у проекті розпорядження уряду " Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції створення системи державної підтримки експорту України на період до 2015 р.", текст якого розміщений на сайті Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Зокрема, уряд пропонує розширити експортні можливості ГТС шляхом ефективного використання існуючої інфраструктури, визначення нових маршрутів транспортування газу до країн ЄС українською територією, підготовки та укладення відповідних угод.
Також уряд пропонує доручити Мінекономрозвитку та Міністерству закордонних справ України до 2014 р. розробити пропозицій щодо підготовки указу Президента України стосовно створення торговельно-економічних представництв України за кордоном.

Також Кабмін пропонує до 2015 р. доручити органам виконавчої влади надати державну підтримку вітчизняним товаровиробникам для участі у міжнародних виставко-ярмаркових заходах за кордоном, зокрема в країнах ЄС, СНД, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Латинської Америки, Африки, Близького та Середнього Сходу та розробити програми іміджевої підтримки українських експортерів.
Крім того, уряд до 1 квартал 2015 р. хоче переглянути систему географічного розміщення закордонних дипломатичних установ України, зокрема з урахуванням інтересів експортерів.

Крім того, пропонує створити за участю облдержадміністрацій, центрів розвитку експортного потенціалу територій, які надаватимуть комплексну підтримку з питань експортної діяльності вітчизняних товаровиробників.

Також уряд пропонує доручити МЗС розроблення плану дій зі зниження чи усунення візових обмежень з державами - пріоритетними партнерами до 1 кварталу 2014 р.

"План заходу має на меті створення в Україні дієвої інтегрованої системи державної підтримки експорту України, що сприятиме розвитку експортоорієнтованих виробництв, підвищенню рівня якості та конкурентоспроможності української продукції, яка експортується, покращенню позицій національних виробників на перспективних світових ринках, збільшенню зовнішньоторговельного обороту товарів та послуг", - йдеться у поясненні до документа.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся