Кабмін доручив забезпечувати ув'язнених двома трусами на рік

НовиниСуспільство    10.10.2014 - 16:56
Кабінет міністрів України затвердив норми забезпечення осіб, взятих під варту, постільними речами, одягом і взуттям.

Кабінет міністрів України затвердив норми забезпечення осіб, взятих під варту, постільними речами, одягом і взуттям. Про це йдеться у постанові уряду № 527 від 8 жовтня 2014 р.

"Відповідно до частини третьої статті 11 закону України "Про попереднє ув'язнення" Кабінет міністрів України постановляє: затвердити норми забезпечення осіб, взятих під варту, постільними речами, одягом і взуттям, що додаються", - йдеться у документі.

Так, згідно з документом, раз на 3 роки особам, взятим під варту, належить видавати утеплену куртку.

Також ув'язненим чоловікам раз на три роки належить видавати одну трикотажну шапку, в'язням жінкам - одну напіввовняну хустку на 2 роки.

Крім того, в'язням залежно від статі належить видавати один костюм (куртка та штани) або одна бавовняна сукня на рік.
Також передбачається, що раз на рік в'язні, не залежно від статі, будуть забезпечуватися двома майками (або футболками) та двома трусами.

Взуття, згідно з нормами Кабміну, має слугувати два роки. Так, в'язні мають право на одну пару напівчеревиків і одну пару кімнатних тапочок на два роки.

Також, уряд передбачив забезпечення в'язнів постільними речами (інвентарним майном).

Так, на одну особу передбачається одна напіввовняна ковдра, один ватяний матрац та одна ватяна подушка на 4 роки.

Один рік мають слугувати ув'язненим особам три простирадла, дві наволочки та два рушники. Для в'язнів-жінок додатково передбачений ще один рушник на рік.

Нагадаємо, 8 квітня 2014 р. народні депутати України підтримали законопроект № 4525 "Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засудженого до європейських стандартів, який передбачає запровадження європейських стандартів у відбування покарання засудженими. В.о. Президента України Олександр Турчинов підписав цей закон 29 квітня 2014 р.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top