Кабмін планує встановлювати мінімальну закупівельну ціну на молоко

НовиниСуспільство    28.03.2012 - 14:45

Проектом закону про сільське господарство, який уряд планує передати до Верховної Ради України (ВР) найближчим часом, передбачений механізм наділення Кабінету міністрів повноваженнями встановлення мінімальної закупівельної ціни на молоко у виробника. Про це на брифінгу заявив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Микола Безуглий, передає кореспондент РБК-Україна.

"Остаточне рішення, не тільки по молоку, але й по іншої продукції може бути тільки в законодавчому полі, всі рішення, які будуть приймати міністерство або уряд, будуть носити рекомендаційний характер ... на сьогодні ні міністерство, ні уряд не наділене правами встановлювати таку ціну. Ми це прекрасно розуміємо, і саме тому, в законопроекті про сільське господарство передбачено надання ВР уряду права вводити мінімальну ціну, коли ціна на ринку є нижчою, ніж звана справедлива ціна ", - заявив Безуглий.

Він пояснив, що справедлива ціна, це собівартість плюс мінімальна рентабельність, яка потрібна для галузі і додав, що якщо даний проект закону буде прийнятий "Кабміну буде надано право у разі обвалу ціни на внутрішньому ринку застосовувати механізм мінімальної ціни".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top