Кабмін планує зобов'язати підприємства з часткою держави виплачувати не менше 30% дивідендів

Кабінет міністрів України планує зобов'язати підприємства з часткою держави виплачувати не менше 30% дивідендів. Текст проекту відповідної урядової постанови "Про затвердження базового нормативу відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2013 р. господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави" оприлюднений на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

"Затвердити базовий норматив відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2013 р. господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, у розмірі 30%", - йдеться в проекті постанови.

При цьому у разі невиплати до 1 липня 2014 р. відповідним господарським товариством дивідендів за результатами його фінансово-господарської діяльності у 2013 р. пропонується розривати контракт з керівником такого господарського товариства.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся