ru ua

Кабмін перегляне свої повноваження після децентралізації, - Мінрегіон

Кабмін перегляне свої повноваження після децентралізації, - Мінрегіон Фото: В'ячеслав Негода

Деякі повноваження можуть відійти територіальним громадам

Кабінет міністрів України перегляне свої повноваження після проведення децентралізації. Про це під час вебінару заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні в нас в Міністерстві відбулося засідання колегії за участю прем'єр-міністра. І одне із завдань, яке в кінці поставив прем'єр-міністр перед нашим Міністерством, але воно стосується і всіх інших, ми повинні переглянути негайно все законодавство, яке стосується центральних органів виконавчої влади, в тому числі і Кабінету міністрів України, і подивитися, які із цих повноважень сьогодні вже є недоцільними, недоречними в контексті проведення децентралізації, які будуть передані на нижчий рівень - на регіональний, субрегіональний, а ще краще - на рівень територіальних громад", - повідомив Негода.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що для того, щоб децентралізація влади в Україні дійшла до найнижчих рівнів місцевої влади, Верховна Рада України повинна прийняти ще сотні законів.