Кабмін і ООН планують створити офіс гуманітарної діяльності та підтримці миру

НовиниСуспільство    02.11.2016 - 16:01
Фото: ООН
Фото: ООН

Допомога ЮНОПС також буде включати проведення семінарів і навчальних програм

Україна та Організація Об'єднаних Націй мають намір підписати угоду про створення Офісу ЮНОПС (Управління ООН з обслуговування проектів ). Про це повідомляє Урядовий портал.

"Початок діяльності офісу ЮНОПС в Україні створить необхідні правові підстави для залучення прямих іноземних інвестицій та сприятиме реалізації інвестиційних проектів, а також залучення грантових коштів, організації управління складними комплексами господарської діяльності", - йдеться в повідомленні.

Крім того, ЮНОПС буде займатися областю розвитку, гуманітарною діяльностю і підтримкою миру.

Допомога ЮНОПС також буде включати проведення семінарів, навчальних програм, демонстраційних проектів; надання стипендії для навчання і підвищення кваліфікації або подібні механізми, згідно з якими зацікавлені кандидати зможуть навчатися і отримувати відповідну підготовку тощо.

Нагадаємо, із-за недостатності фінансових ресурсів питання розміщення спеціальної збройної місії на Донбасі може перейти від ОБСЄ до ООН.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
МЗС України закликає ООН активізувати протидію російській агресії Україна в ООН попередила Європу про небезпеку мілітаризації Криму
On Top