Кабмін і ООН планують створити офіс гуманітарної діяльності та підтримці миру

НовиниСуспільство    02.11.2016 - 16:01
Фото: ООН
Фото: ООН
МЗС України закликає ООН активізувати протидію російській агресії Україна в ООН попередила Європу про небезпеку мілітаризації Криму

Допомога ЮНОПС також буде включати проведення семінарів і навчальних програм

Україна та Організація Об'єднаних Націй мають намір підписати угоду про створення Офісу ЮНОПС (Управління ООН з обслуговування проектів ). Про це повідомляє Урядовий портал.

"Початок діяльності офісу ЮНОПС в Україні створить необхідні правові підстави для залучення прямих іноземних інвестицій та сприятиме реалізації інвестиційних проектів, а також залучення грантових коштів, організації управління складними комплексами господарської діяльності", - йдеться в повідомленні.

Крім того, ЮНОПС буде займатися областю розвитку, гуманітарною діяльностю і підтримкою миру.

Допомога ЮНОПС також буде включати проведення семінарів, навчальних програм, демонстраційних проектів; надання стипендії для навчання і підвищення кваліфікації або подібні механізми, згідно з якими зацікавлені кандидати зможуть навчатися і отримувати відповідну підготовку тощо.

Нагадаємо, із-за недостатності фінансових ресурсів питання розміщення спеціальної збройної місії на Донбасі може перейти від ОБСЄ до ООН.

Читайте в розділі

Порошенко підписав необхідний для проведення Євробачення-2017 закон

Перестрілка в Княжичах: ГПУ допитає начальника поліції Києва Крищенка

Затори у Києві досягли 8 балів

On Top