ru ua

Кабмін обмежив експорт вугілля дефіцитних марок

Кабмін обмежив експорт вугілля дефіцитних марок
Кабінет міністр прийняв рішення про введення ліцензування і квотування на експорт з України вугілля дефіцитних марок.

Кабінет міністр прийняв рішення про введення ліцензування і квотування на експорт з України вугілля дефіцитних марок. Про це журналістам повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Продан, передає кореспондент РБК-Україна.

"У зв'язку з напруженою ситуацією, яка виникла з постачанням вугілля дефіцитних марок на теплоелектростанції, уряд прийняв рішення про введення ліцензування і квотування на експорт вугілля дефіцитних марок. Простими словами це означає, що ми ввели певні обмеження з вивезення енергетичного вугілля тих дефіцитних марок А і П з території України. Таке вугілля має залишатися в Україні і йти на теплові електростанції", - сказав він.

"Ми маємо дані митниці, що певні обсяги яким чином можуть бути вивезені за територію України, тому прийняли рішення, що вугілля на сьогодні буде квотироваться і ліцензуватися. Це означає, що ми будемо повністю контролювати вивезення на експорт енергетичного вугілля. Вугілля марок А і П взагалі буде заборонено вивозити з території України", - додав міністр.

Нагадаємо, 12 листопада Продан заявив, що в України зараз в запасі є лише 1,7 млн тонн вугілля, що вкрай мало.