Кабмін призначив т.в.о. голови Держслужби України з питань праці Сергія Дехтяренка

НовиниПолітика    06.10.2014 - 17:35
Кабінет міністрів України призначив тимчасово виконувачем обов'язки голови Державної служби України з питань праці Сергія Дехтяренка.

Кабінет міністрів України призначив тимчасово виконувачем обов'язки голови Державної служби України з питань праці Сергія Дехтяренка. Про це йдеться у розпорядженні уряду № 909-р від 1 жовтня 2014 р.

"Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку голови Державної служби України з питань праці, виконання обов'язків голови зазначеної служби на першого заступника голови Державної служби України з питань праці Дехтяренка Сергія Стаховича", - йдеться у документі.

Нагадаємо, 1 жовтня 2014 р. розпорядженням № 908-р Кабмін призначив Дехтяренка першим заступником голови Державної служби України з питань праці.

Зазначимо, що у 2013 р. Дехтяренко обіймав посаду директора департаменту управління справами та регіонального розвитку Державної міграційної служби України.

У 2001 р. - був заступником начальника відділу Головного Контрольно-ревізійного управляння.

Нагадаємо, 10 вересня 2014 р. Кабмін постановою № 442 ліквідував 8 центральних органів виконавчої влади і створив 7 нових органів виконавчої влади, в тому числі створивши Державну службу України з питань праці, шляхом злиття Державної інспекції праці та Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top