Кабмін призначив головою наглядової ради Аграрної біржі Миколу Безуглого

Згідно з постановою Кабінету міністрів України №1237 від 30 листопада 2011 р. ("Про новий склад наглядової ради Аграрної біржі"), головою наглядової ради Аграрної біржі призначено першого заступника міністра аграрної політики та продовольства Миколу Безуглого.

Заступником голови наглядової ради Кабмін призначив директора департаменту економічного розвитку і аграрного ринку Мінагрополітики Сергія Квашу. Начальника відділу біржової торгівлі та організованих ринків товарних ресурсів Ірену Артеменко призначили секретарем наглядової ради.

Також, згідно з постановою, до складу наглядової ради ввійшли директор департаменту правової та законопроектної роботи Мінагрополітики Микола Вашешніков, директор департаменту реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур Держфінпослуг Олександр Калінін, голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков, в. о. завід кафедри біржової діяльності Національного університету біоресурсів і природокористування України Микола Солодкий, завідувач секретаріату Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Старинець та заступник начальника управління фінансів АПК та природоохоронних заходів Тарас Тиводар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся