Кабмін призначив Артема Кадомського т.в.о. голови Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру

Кабінет міністрів України призначив Артема Кадомського т.в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Кабінет міністрів України призначив Артема Кадомського т.в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Про це йдеться в розпорядженні уряду № 857-р від 17 вересня.

"Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, виконання обов'язків голови зазначеної Служби на першого заступника голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Кадомського Артема Марковича", - йдеться в повідомленні.

Раніше розпорядженням № 853-р Кабмін звільнив Кадомського з посади першого заступника голови Державного агентства земельних ресурсів України та розпорядження № 856-р призначив першим заступником голови Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся