Кабмін ініціює підвищення мінімальної зарплати з січня 2017 до 3200 гривень

НовиниСуспільство    26.10.2016 - 11:35
Фото: Гройсман заявив про ініціативу Кабміну підвищити мінімальну зарплату
Фото: Гройсман заявив про ініціативу Кабміну підвищити мінімальну зарплату

Підвищення пропонується провести і в державному секторі

Кабінет міністрів України ініціює з 1 січня підвищення мінімальної заробітної плати в Україні до 3200 гривень. Про це сьогодні на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна

"Ми знайшли спільне рішення і уряду, і коаліції, і президента, яке дає можливість нам зробити перші кроки по наведенню порядку і по оцінці праці українських громадян. Ми пропонуємо, щоб у 2017 році мінімальна заробітна плата в Україні дорівнювала 3 200 гривень", - заявив Гройсман.

За його словами, це означає, що з 1 січня жоден громадянин України не буде отримувати менше 3200 гривень, що стосується не лише приватного, але й державного сектору.

"Прожитковий мінімум реальний на 50% більший, ніж люди отримали мінімальну заробітну плату - це була величезна проблема завжди і сьогодні залишається величезною проблемою", - зазначив прем'єр.

"Наступний наш крок буде присвячений наведенню порядку у пенсійній системі. Нам треба забезпечити справедливий розподіл пенсійних коштів", - додав Гройсман. 

Зазначимо, у проекті державного бюджету на 2017 рік закладена мінімальна заробітна плата на рівні 1600 гривень.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що темпи зростання соціальних стандартів в 2017 році будуть випереджати інфляцію і складуть щонайменше 10%.

On Top