ru ua

Кабмін: електронний цифровий підпис дозволить візувати декларації

Кабмін: електронний цифровий підпис дозволить візувати декларації Фото: Кабінет міністрів України

Це сприятиме створенню ефективної загальнодержавної системи запобігання та протидії корупції

Кабінет міністрів України прийняв розпорядження "Про забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису державним службовцям, які займають посади, віднесені до першої - третьої категорій, та інші прирівняні до них посади". Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Так, розпорядження уряду сприятиме створенню ефективної загальнодержавної системи запобігання та протидії корупції, передбачених Антикорупційною стратегією на 2015 - 2017 роки.

"Використання електронного цифрового підпису стане основним методом автентифікації користувачів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Це сприятиме впровадженню державної системи електронного декларування", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що держслужбовці отримають електронний цифровий підпис у Міністерстві юстиції України, Державній фіскальній службі України та Державній казначейській службі України на безоплатній основі.

Нагадаємо, раніше Кабмін України затвердив правила етичної поведінки державних службовців. Про це свідчить опублікована на урядовому порталі постанова №65 від 11 лютого 2016.