Кабмін цього тижня затвердить концепцію реформи МОЗ, - Гройсман

НовиниПолітика    28.11.2016 - 10:15
Фото: прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Фото: прем'єр-міністр Володимир Гройсман

Результатом цих змін стане збільшення тривалості життя та профілактика хвороб

Кабінет міністрів України цього тижня затвердить концепцію реформи Міністерства охорони здоров'я. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Минулого тижня на засіданні Кабміну ми прийняли рішення про масштабної дерегуляції. Ми скасували 367 різних нормативно-правових актів, які регулювали бізнес і робили це не досить ефективно. На цьому тижні ми плануємо винести на розгляд уряду і затвердити концепцію реформи системи охорони здоров'я. Дуже важливою системи, яка сьогодні знаходиться в складному становищі", - заявив Гройсман.

"Це рішення широко обговорювалося серед багатьох експертів і громадськості. Результатом цих змін стане збільшення тривалості життя та профілактика хвороб, а також підвищення соціальних стандартів для медиків, технічна модернізація. Для цього потрібно час, але я переконаний, що ми зможемо повторити успіх інших країн", - підкреслив прем'єр-міністр.

 

Усім доброго ранку! Минулий тиждень був насиченим: на початку тижня я вітав нового прем'єр-міністра Хорватії Andrej Plenković в Україні, а в кінці робочого тижня відвідав Угорщину і зустрівся з колегою Orbán Viktor . Ми намітили ряд важливих питань щодо поглиблення співпраці як з Хорватією, так і з Угорщиною. Зокрема з хорватами ми домовилися про взаємодію в енергетиці - є дуже цікавий проект щодо постачання газу з Хорватії через LNG-термінал. Це зміцнить нашу енергонезалежність. З угорцями ми намітили конкретний план дій щодо розбудови доріг між нашими країнами, а також контрольно-пропускних пунктів. Ми поглибимо співпрацю в економічній і торговельній сферах. Важливим результатом моєї поїздкі стало те, що Угорщина відміняє плату за візи для українців. Одним із важливих рішень Уряду у минулу середу була відміна 367 нормативно-правових актів, які стримували розвиток бізнесу. На цьому тижню ми плануємо винести на розгляд і затвердити Концепцію реформування МОЗ. Це рішення широко обговорювалося серед багатьох експертів і громадкості. Результатом змін у МОЗ стані збільшення тривалості життя і профілактика хвороб, а також підвищення соцстандартів для медиків. Ми можемо повторити успіх інших країн. Ми переходимо від популістської риторики про те, що все пропало, до риторики успіху, якого ми обов'язково досягнемо щоденною і важкою працею. Я зі свого боку налаштований на результат і буду робити все, щоб урядова команда працювала результативно.

Опубліковано Volodymyr Groysman 27 листопад 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я і представники публічної ініціативи уклали меморандум про співпрацю у розробці ефективної електронної системи охорони здоров'я (e-health).

On Top