Кабмін цього тижня затвердить концепцію реформи МОЗ, - Гройсман

НовиниПолітика    28.11.2016 - 10:15
Фото: прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Фото: прем'єр-міністр Володимир Гройсман
В Україні формується повноцінний енергетичний ринок, - Гройсман Витрати на медицину в 2017 році збільшаться на 18,2 млрд гривень

Результатом цих змін стане збільшення тривалості життя та профілактика хвороб

Кабінет міністрів України цього тижня затвердить концепцію реформи Міністерства охорони здоров'я. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Минулого тижня на засіданні Кабміну ми прийняли рішення про масштабної дерегуляції. Ми скасували 367 різних нормативно-правових актів, які регулювали бізнес і робили це не досить ефективно. На цьому тижні ми плануємо винести на розгляд уряду і затвердити концепцію реформи системи охорони здоров'я. Дуже важливою системи, яка сьогодні знаходиться в складному становищі", - заявив Грйосман.

"Це рішення широко обговорювалося серед багатьох експертів і громадськості. Результатом цих змін стане збільшення тривалості життя та профілактика хвороб, а також підвищення соціальних стандартів для медиків, технічна модернізація. Для цього потрібно час, але я переконаний, що ми зможемо повторити успіх інших країн", - підкреслив прем'єр-міністр.

 

Усім доброго ранку! Минулий тиждень був насиченим: на початку тижня я вітав нового прем'єр-міністра Хорватії Andrej Plenković в Україні, а в кінці робочого тижня відвідав Угорщину і зустрівся з колегою Orbán Viktor . Ми намітили ряд важливих питань щодо поглиблення співпраці як з Хорватією, так і з Угорщиною. Зокрема з хорватами ми домовилися про взаємодію в енергетиці - є дуже цікавий проект щодо постачання газу з Хорватії через LNG-термінал. Це зміцнить нашу енергонезалежність. З угорцями ми намітили конкретний план дій щодо розбудови доріг між нашими країнами, а також контрольно-пропускних пунктів. Ми поглибимо співпрацю в економічній і торговельній сферах. Важливим результатом моєї поїздкі стало те, що Угорщина відміняє плату за візи для українців. Одним із важливих рішень Уряду у минулу середу була відміна 367 нормативно-правових актів, які стримували розвиток бізнесу. На цьому тижню ми плануємо винести на розгляд і затвердити Концепцію реформування МОЗ. Це рішення широко обговорювалося серед багатьох експертів і громадкості. Результатом змін у МОЗ стані збільшення тривалості життя і профілактика хвороб, а також підвищення соцстандартів для медиків. Ми можемо повторити успіх інших країн. Ми переходимо від популістської риторики про те, що все пропало, до риторики успіху, якого ми обов'язково досягнемо щоденною і важкою працею. Я зі свого боку налаштований на результат і буду робити все, щоб урядова команда працювала результативно.

Опубліковано Volodymyr Groysman 27 листопад 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я і представники публічної ініціативи уклали меморандум про співпрацю у розробці ефективної електронної системи охорони здоров'я (e-health).

Читайте в розділі

У США відвели на звільнення Мосула від терористів ІГ 2 місяці

Контактна група доручила гуманітарній підгрупі підготувати обмін полоненими до кінця року

Справа судді Ємельянова розсипалася на очах, - адвокат

On Top