ru ua

Кабмін 2 грудня внесе в Раду проекти Податкового кодексу і державного бюджету на 2016 рік

Кабмін 2 грудня внесе в Раду проекти Податкового кодексу і державного бюджету на 2016 рік Фото: Наталія Яресько

Глава Мінфіну анонсувала внесення до парламенту проектів Податкового кодексу і держбюджету

Кабінет міністрів України 2 грудня внесе до Верховної Ради України проекти Податкового кодексу і державного бюджету на 2016 рік. Про це РБК-Україна за підсумками обговорення пакету законопроектів з головами парламентських фракцій і ключових комітетів Ради повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько.

"Ми сподіваємося, що Кабінет міністрів прийме відповідний пакет законодавчих змін вже 2 грудня, після чого пакет документів буде одразу подано до парламенту. Мінфін розробив не лише проект податкової реформи, який кардинально знижує податки на зарплату, а, отже, знижує доходи бюджету, але і оновлений проект бюджету, який дозволить зменшити витрати на відповідну суму. Після обговорення і прийняття цих законопроектів всередині урядової команди, ми подамо їх на розгляд та обговорення громадськості і народних депутатів", - повідомила Яресько.

Міністр уточнила, що Мінфін зараз розробляє проект держбюджету, який буде побудований на новій податковій базі, згідно проекту податкової реформи Мінфіну. "Відповідальністю Міністерства фінансів є пропозиція такого варіанту проекту бюджету і податкової реформи, яка, вирішуючи одну проблему в економіці України, в даному випадку податкову, одночасно не створить значних проблем на інших напрямках. Зокрема, не створить посилення інфляції, девальвації та зростання боргів із-за збільшення дефіциту бюджету, або неможливості профінансувати соціальні виплати та оборонні потреби країни", - зазначила Яресько.

Глава Мінфіну сподівається на продовження конструктивного діалогу з народними депутатами по бюджету і податкової реформи відразу після їх розгляду на засіданні уряду.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України і місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) на технічному рівні погодили проект податкової реформи.