ru ua

До проведення фіналу чемпіонату Європи з футболу Київ повинен підготувати для цільових груп УЄФА 7 тис. 300 готельних номерів, - КМДА

До проведення фіналу чемпіонату Європи з футболу Київ повинен підготувати для цільових груп УЄФА 7 тис. 300 готельних номерів. Про це сьогодні повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Анатолій Голубченко, повідомляє прес-служба КМДА.

«До проведення фіналу чемпіонату Європи з футболу Київ повинен підготувати для цільових груп УЄФА 7 тис. 300 готельних номерів. У цьому питанні столична влада плідно співпрацює з туристичним агентством TUI Travel Plc, яке на сьогодні підписало з готелями 75 угод на 6 тис. 261 номер. Загалом до чемпіонату планується збудувати та реконструювати 16 готелів загальним фондом 2 тис. 978 номерів. Це готелі, які зараз будуються, мають стабільне фінансування і надали гарантії щодо введення їх в експлуатацію в 2011 році», - повідомив А.Голубченко.

Він також поінформував, що вже підготовлено проект розпорядження КМДА «Про проведення конкурсів із визначення організаторів загальноміських заходів у рамках підготовки до проведення Євро-2012». Згідно з документом, на конкурсній основі буде визначено переможців за такими напрямками: запровадження системи он-лайн бронювання засобів розміщення для вболівальників; визначення генерального оператора з організації громадського харчування і торгівлі на території офіційної фан-зони; визначення організаторів розважальних та промоційних заходів тощо.