ua ru

Ізраїльський бізнес готовий інвестувати в економіку Києва, - посольство

Київ зацікавлений у технологіях у сфері управління містом та енергоефективності, які можуть запропонувати ізраїльські підприємці. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив сьогодні під час зустрічі з послом Ізраїлю в Україні Еліавом Бєлоцерковські, передає прес-служба мера.

В ході зустрічі сторони обговорили можливість реалізації у Києві низки проектів у сфері культури, охорони здоров'я, безпеки та розвитку міської інфраструктури.

Торговий аташе посольства Ізраїлю Елізабет Соловйова зазначила, що ізраїльський бізнес готовий інвестувати в економіку України і Києва зокрема. В першу чергу, інвестиції і технології, які можуть запропонувати ізраїльські компанії, що стосуються проектів із заощадження електроенергії та води, переробки сміття та впровадження технології Smart City, яка включає в себе, зокрема, оптимізацію системи громадського транспорту та системи відеоспостереження", - йдеться в повідомленні.

Бєлоцерковські зазначив, що посольство розраховує на подальшу співпрацю з міською адміністрацією і запросив Віталія Кличка відвідати Єрусалим і Тель-Авів, щоб особисто вивчити досвід управління цими містами.

Нагадаємо, напередодні Кличко попросив міліцію посилити безпеку культових споруд єврейської громади столиці.