Ізраїльська компанія продемонструвала безпілотник, який вміє виявляти вибухівку

НовиниТелеком & IT    15.11.2016 - 13:12
Фото: ізраїльський безпілотник
Фото: ізраїльський безпілотник

Ізраїльський безпілотник оснащений спеціальними датчиками для визначення вибухівки та інших небезпечних матеріалів у газах, рідинах, порошках

Ізраїльська компанія Laser Detect Systems (LDS) на виставці HLS&Cyber Expo в Тель-Авіві продемонструвала перший у світі безпілотний літальний апарат SpectroDrone, вміє виявляти взрывчаитку і саморобні вибухові пристрої. Про це повідомляється на сайті компанії.

Ізраїльський безпілотник оснащений спеціальними датчиками, розробленими LDS, для визначення вибухівки та інших небезпечних матеріалів у газах, рідинах, порошках з безпечної відстані.

SpectroDrone має оперативний радіус дії в три кілометри. Крім того, безпілотник здатний аналізувати різні дані в реальному часі, чим підвищує швидкість реагування в надзвичайних ситуаціях.

Як йдеться у повідомленні, дрон можна застосовувати для розшуку баз і складів терористів, а також для виявлення мін та фугасів у зонах локальних конфліктів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Туреччина створила власний ударний безпілотник.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Парламент Ізраїлю розгляне питання про визнання Голодомору геноцидом українського народу Туреччина створила власний ударний безпілотник
On Top