Ізраїль готовий інвестувати у туристичний розвиток міста Умань Черкаської області

НовиниЕкономіка    29.03.2012 - 18:27

Ізраїль готовий інвестувати у туристичний розвиток міста Умань Черкаської області. Про це під час прес-конференції заявив міністр туризму Ізраїлю Стас Місежніков, передає кореспондент РБК-Україна.

"Є план перетворити Черкаський регіон, а саме місто Умань в такий хороший туристичний плацдарм. Так як щоосені з Ізраїлю приїжджає величезна кількість паломників. Це місце за допомогою тих засобів, які Ізраїль пропонує інвестувати туди, перетворити на такий " райський куточок " з розвиненою інфраструктурою", - сказав Місежніков.

При цьому він зазначив, що гроші вже є: "як правило, гроші завжди знаходяться в кінці, тут гроші є вже на початку". У той же час, він висловив занепокоєння з приводу випадків екстремізму щодо євреїв в Умані.

Нагадаємо, на початку року радник Президента України, керівник головного управління з питань міжнародних відносин Адміністрації Президента Андрій Гончарук заявив, що керівництво України готове сприяти реалізації українсько-ізраїльських проектів в інвестиційній сфері.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top