Зміна Податкового кодексу прискорить детінізацію економіки, - Гройсман

НовиниЕкономіка    05.10.2016 - 14:37
Фото: Гройсман прогнозує прискорення детінізації української економіки
Фото: Гройсман прогнозує прискорення детінізації української економіки

Напрацьовані зміни до Податкового кодексу дадуть можливість нормально працювати українському бізнесу

Зміна Податкового кодексу сприятиме більш швидкому економічному зростанню, розвитку бізнесу та детінізації економіки. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу, передає прес-служба Кабінету міністрів.

"Ці механізми мають сприяти більш швидкому економічному зростанню", - зазначив голова уряду.

Він підкреслив, що показник зростання ВВП країни можна збільшити вдвічі-втричі за рахунок правильної організації системи управління, створення сприятливого клімату для інвестицій в робочі місця та український продукт, а також захисту українських торговельних інтересів по усьому світу.

За словами Гройсмана,  напрацьовані зміни до Податкового кодексу дадуть можливість нормально працювати українському бізнесу.

"Довіра до влади від бізнесу вимірюється дуже простим показником - обсяг, кількість добровільно сплачених податків. Тому наше завдання сьогодні, щоби системи ведення бізнесу були європейськими, сучасними і були адекватними", - наголосив прем’єр.

Крім того, він зазначив, що зміна податкового законодавства сприятиме детінізації вітчизняної економіки. За його словами, на сьогодні, за різними оцінками, в Україні "у тіні" знаходиться більше 50% ВВП.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України схвалив зміни до Податкового кодексу України, документ переданий на розгляд Національній раді реформ.

On Top