ru ua

У червні Рада може прийняти законопроект для запуску роботи ДБР, - Парубій

У червні Рада може прийняти законопроект для запуску роботи ДБР, - Парубій Фото: Андрій Парубій (rada.gov.ua)

Спікер підкреслив, що недосконалість законодавства не дає можливості заповнити 140 керівних посад бюро

Голова Верховної ради України Андрій Парубій заявив, що законопроект для запуску роботи Державного бюро розслідувань (ДБР) може бути прийнятий у червні. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу "Рада", передає прес-служба парламенту.

Парубій підкреслив, що зараз недосконалість законодавства і певні технічні моменти не дають можливості заповнити 140 керівних посад бюро.

"Важливість розгляду цього законопроекту полягає у можливості розблокувати діяльність цієї структури і працювати одному з новостворених антикорупційних органів Верховної ради. Законопроект прийнятий за основу, але ми проголосували за скорочену процедуру розгляду до другого читання. Думаю, що вже у червні ми зможемо вийти на позитивне рішення по ДБР", - сказав спікер Ради.

Нагадаємо, ВР підтримала за основу законопроект №5395-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань". Проект за основу підтримали 265 нардепів, а за його підготовку до другого читання за скороченою процедурою проголосував 251 депутат ВР.