ru ua

За підсумками передвиборної кампанії у Чернігові відкрито 57 кримінальних проваджень, - МВС

За підсумками передвиборної кампанії у Чернігові відкрито 57 кримінальних проваджень, - МВС Фото: вибори в Чернігові

За результатами перевірок шість кримінальних проваджень було закрито

У Чернігові за період проведення передвиборної кампанії і проміжних виборів до Верховної Ради на окрузі №205 було відкрито 57 кримінальних проваджень. Про це повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ України.

За даними МВС, 37 кримінальних проваджень стосуються безпосередньо порушень виборчого законодавства. "Зокрема, 18 відкрито за фактом підкупу виборців, п'ять - за зверненнями про перешкоджання здійсненню виборчого права і три провадження - про викрадення виборчих бюлетенів", - йдеться в повідомленні.

Так, в день голосування було відкрито 8 кримінальних проваджень, що стосуються порушень під час проведення голосування. "Шість кримінальних проваджень відкрито за фактами умисного пошкодження майна (агітаційних наметів, стендів), крадіжки (угону агітплакатів) і чотири за вчинення хуліганських дій", - зазначили в МВС.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про три неправдивих повідомлення про замінування приміщень і про два факти незаконного поводження зі зброєю.

За результатами перевірок шість кримінальних проваджень було закрито. Матеріали направлені до органів прокуратури для перевірки законності прийнятих рішень.

Нагадаємо, раніше міліція зафіксувала на 205-му окрузі близько 70 повідомлень про порушення.

Як повідомлялося, ЦВК надвечір 27 липня обробила 100% бюлетенів на виборах у 205 окрузі Чернігова - переміг кандидат від президентської партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Сергій Березенко із 35,90% голосів.