Італія вводить податок на туризм

НовиниЕкономіка    27.12.2010 - 09:06

Італія вводить податок на туризм. Про це заявив прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі, повідомляє РБК daily.
С.Берлусконі назвав "абсолютно логічним" стягувати з кожного туриста, що приїжджає до Венеції і Флоренції, податку у розмірі 1 євро за ніч. Перебування в Римі обійдеться дорожче: там планується стягувати з кожного, що зупиняється в готелі або пансіоні, по 2 євро на добу.
Раніше з аналогічною пропозицією виступив глава з туризму Барселони. Навіть податок в 1 євро за ніч принесе Каталонії 15-20 млн євро на рік і допоможе їй компенсувати урізані державні субсидії.
Завдяки введенню такого податку міста отримують можливість компенсувати урізання держпідтримки під час кризи. Туристичний податок вже введений у низці німецьких міст і може бути введений в Берліні. У свою чергу державний секретар Франції з питань туризму Фредерік Лефевр заявив, що жодні додаткові податки на туристів в країні поки що вводити не планується.
Нагадаємо, головним суперником європейської туристичної галузі є Китай, який все активніше переманює до себе гостей з-за кордону. У 2009 р. Китай міцно влаштувався в першій п'ятірці країн - лідерів за доходами від туризму, витіснивши з неї Великобританію.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top