Італія вважає український ринок достатньо стабільним, - МЗС Італії

Італія вважає український ринок достатньо стабільним та привабливим для реалізації спільних проектів. Про це заявив радник МЗС Італії Вінченцо Ерколе Саладзар Сарсфіелд 3 жовтня під час роуд-шоу Національних проектів України у Римі, передає прес-служба Кабміну.

"Ми вдячні українським колегам за вибір саме Риму для проведення завершальної презентації в рамках європейської частини їхнього світового турне. Український ринок є достатньо стабільним з точки зору макроекономічних показників, і саме сьогоднішнє роуд-шоу стане значним поштовхом для збільшення товарообігу між країнами", - зазначив радник МЗС Італії.

Президент Торгово-промислової палати Італії в Україні Мауріціо Карневале зі свого боку підкреслив, що, незважаючи на світову фінансову кризу, приватний сектор України динамічно розвивається. "Це думка італійського бізнесу", - додав він.

У презентації українських інвестиційних проектів взяли участь представники понад 50-ти італійських підприємств і організацій, у тому числі Національна енергетична компанія ENEL, Національна агенція з питань туризму Італії, фінансова компанія з підтримки італійського бізнесу за кордоном SIMEST, об'єднання ТПП Італії.

Читайте також: Держінвестпроект в Парижі розпочав світове роуд-шоу

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся