Італія - Англія: онлайн-трансляція фіналу Євро-2020

Італія та Англія визначать переможця чемпіонату Європи-2020. Матч проходить на Уемблі.

Онлайн-трансляція фіналу Євро-2020-на РБК-Україна.

Букайо Сака і всеее !!!!! Відбиває удар Доннарумма і Італія ЧЕМПІОН ЄВРОПИ!

Жоржина у Італії. І не забиває італієць !!! 3: 2 залишається і серія триває!

Джейдон Санчо у Англії. І знову немає гола !!! Відбив удар Доннарумма !!! 3: 2

Федеріко Бернардескі у Італії. Точно по центру і це ГОЛ! 3: 2 для Італії.

Маркус Рашфорд у Англії. І в стійку потрапляє Рашфорд !!! Так затягнув з ударом, просто жах. 2: 2 залишається.

Леонардо Бонуччі у Італії. Ух. Небезпечно, але ГОЛ! Ледь не відбив удар захисника Італії Пікфорд. 2: 2

Магуайр у Англії. І впевнено у верхній кут, без шансів для воротаря, навіть якби він туди полетів. 2: 1 для Англії!

Андреа Белотті у Італії. І не забив. Пікфорд потягнув удар форварда! 1: 1 залишається.

У Англії б'є Харрі Кейн. Впевнений удар в кут, в який стрибнув Доннарумма. 1: 1!

Першими б'ють італійці. Доменіко Берарді у м'яча. І ГОЛ! Точно і в інший кут від Пікфорда. 1:0!

Завершився другий екстра-тайм. Очікувана серія пенальті попереду. Але зате точно тепер хтось переможе.

118". Заміна у Італії. Замість лівого захисника Емерсона вийшов правий захисник Алессандро Флоренці. І дві заміни у Англії, схоже під пенальті - вийшли Джейдон Санчо і Маркус Рашфорд замість Джордана Хендерсона і Кайла Уокера.

113". Зіткнення в центрі поля. Джек Гріліш відіграв в підкаті під Жоржиньо і сам отримав по стегну шипами бутсів італійця. Але обидва гравці в порядку.

107". Штрафний від Італії завершився ударом в руки Пікфорда. Той з другої спроби все ж таки забрав м'яча.

106" Перша жовта для Англії. Харрі Магвайр завалив суперника біля штрафного.

Почали другий екстра-тайм на Уемблі.

Завершився перший екстра-тайм. Італія діяла досить гостро, але в цілому по такому розкладу шанси, звичайно, тільки на серію пенальті.

103". Ох небезпечний момент у Італії. Простріл від Локателли потрапив в Пікфорда, хоча замикати вже готувався Берарді. В результаті англійці відбилися.

100" Заміна у Англії. Замість Мейсона Маунта вийшов Джек Гріліш. Шанси на гол від Англії ростуть?

98" Не виходить у команд поки загострювати. Є атаки, є спроби, але рахунок на табло 1-1.

96". Мануель Локателли вийшов замість Марко Верратті в Італії.

Старт першого екстра-тайму.

Заміна у Італії. Замість Лоренцо Інсіньє вийшов Андреа Белотті.

Кінець основного часу в матчі. Нас чекають два екстра-тайми.

90+1" Шість хвилин надії, що не буде овертайму

87" Хтось вибіг на поле з трибун. Пауза, щоб відвести людину з поля

84". Жовта і знову для Італії. Третя. Лоренцо Лоренцо Інсіньє вдарив по ногах Кальвіну Філліпсу.

83". Схоже, не зможе К'єза грати далі. Накульгуючи пішов з поля і замість нього виходить Фредеріко Федеріко Бернардескі.

80". Лікують Федеріко К'єзу. Невеликий перепочинок для обох команд. По такій грі варто чекати таки овертайму.

74". Друга заміна у Англії. Джордан Хендерсон вийшов замість Деклана Райса.

Відео голу збірної Італії у ворота Англії

70" Заміна у Англії. Букайо Сака змінив Кьерана Тріпп'єра

67" ГОООООООЛЛЛЛЛ! Італія зрівнює рахунок! Леонардо Бонуччі забиває після декількох стрибків м'яча в штрафний і відскоку від штанги після кутового. Нічия на Уемблі.

62" Справжній шанс для Італії. Федеріко К'єза зміщувався в штрафний і знайшов момент для удару, але Пікфорд потягнув м'яч з нижнього правого кута.

56" Дві заміни у Італії. Замість Ніколо Барели і Чіро Іммобіле вийшли Брайан Крістанте і Доменіко Берарді.

55" Друга жовта і друга у Італії. Джорджо К'єлліні грубо порушив правила на фланзі на Стерлінгу.

50" Штрафний у Італії. Знову бив Лоренцо Інсіньє, але знову неточно. Бив на техніку в верхній правий кут, але в ворота м'яч не докрутили.

48" Рахім Стерлінг впав після контакту з К'єлліні в штрафний. Віддалено момент схожий на пенальті, але суддя продовжив гру.

47" Перше попередження. Ніколо Барелла звалив Харрі Кейна в спробі відібрати м'яч і заробив жовту від Куйперса

Другий тайм стартував! Чи зможе Італія зрівняти рахунок і переломити хід матчу?

Кінець першого тайму! Англія лідирує і поки веде справу до перемоги досить впевнено. У Італії нічого не виходить в атаці. Перерва.

45+1" Чотири хвилини додав арбітр Бьорн Куйперс. В першу чергу, за паузу в зв'язку з травмою Жоржиньо.

43" Скільки Італія не володіє м'ячем, що не пасуется між собою - нічого в атаці не виходить. Ну а Англії потрібно грамотно дотримати цю перевагу.

35" Федеріко К'єза влаштував невелике шоу, розібравшись і обігравши суперника в центрі поля, пройшовши до штрафної і пробив. Пікфорд просто дивився куди полетить м'яч і той пролетів поруч зі штангою. Англії пощастило.

34" Був шанс загострити у Англії. Кейн віддавав короткий пас в штрафний на Стерлінга, але м'яч все ж потрапив в ноги італійських захисників і атака обірвалася перед шансом забити другий гол.

30" Англія в легкому темпі іноді атакує, але головна задача їх не допустити гостроти від італійців. І поки суперника вдається стримати.

25" Жоржиньо повернувся на поле, хоча раніше нам показали, ніби до виходу на поле готується Брайан Крістанте.

23" Жоржиньо полежав на газоні, схопившись за праве коліно. Його вивели за межі поля і поки незрозуміло, чи зможе він грати.

Журналісти в твіттері повідомляють, що на стадіон прорвалися ряд людей без квитків на матч. Перед грою біля Уемблі був хаос і деяким, схоже, вдалося потрапити на головний матч року буквально безкоштовно.

13" В останні хвилини мінімум гостроти. Команди безумовно готові бігти і роблять це, але створювати моменти не виходить.

Відео голу збірної Англії

7". Штрафний у Італії. Лоренцо Інсіньє пробив, перекинув стінку, але і створ воріт теж.

2". ГОООООООООООООЛЛЛЛ !!! Збірна Англії відкриває рахунок дуже швидко. Після невдалого кутового Італії англійці розбіглися в контратаку, яка завершилася подачею Кальвіна Філліпса і замиканням Люка Шоу точним ударом в ближній кут. 1:0!

Матч стартував! Чекаємо переможця Євро-2020!

Команди на полі. Виконуються національні гімни.

Обидві збірні виграли свої групи, не пропустивши жодного гола. При цьому Італія виграла всі три матчі групи A, Англія одного разу зіграла внічию. При цьому англійці аж до півфіналу зберігали свої ворота "сухими", досить впевнено проходячи своїх опонентів в 1/8 (перемога над Німеччиною 2:0) і 1/4 (перемога над Україною 4:0) фіналу. Але в півфіналі таки пропустили зі штрафного від Данії.

Для Італії плей-офф виявився досить складним з самого початку. Спершу була перемога в овертаймі над Австрією 2:1. Потім, хоч і без додаткового часу, перемога в складному матчі над Бельгією з таким же рахунком 2: 1.

Правда півфінали вийшли для обох збірних складними - Італія лише по пенальті обіграла Іспанію, а Англія змогла вирвати перемогу у Данії на 104-й хвилині.

Стартові склади

Італія: Доннарумма - Ді Лоренцо, Бонуччі, К'єлліні, Емерсон - Барелла, Жоржиньо, Верратті - К'єза, Іммобіле, Інсіньє

Англія: Пікфорд - Вокер, Стоунз, Магвайр - Тріпп'єр, Філліпс, Райс, Шоу - Маунт, Кейн, Стерлінг