В Італії зробили щеплення обов'язковими

Субота 20 травня 2017 11:53
В Італії зробили щеплення обов'язковими
Фото: щеплення в Італії стали обов'язковими

Якщо дітей не вакцинують до 6 років, коли вони йдуть до школи, батьки платитимуть штраф

Уряд Італії постановив, що перед тим, як піти до школи, діти в обов’язковому порядку повинні отримати щеплення від 12 поширених хвороб. Також щеплення потрібні, аби зареєструвати дитину в дошкільних державних закладах, передає BBC.

Зазначено, що якщо дітей не вакцинують до 6 років, коли вони йдуть до школи, батьки платитимуть штраф.

Прем'єр Італії Паоло Джентілоні заявив, що охоплення щепленнями знизилося частково через "поширення антинаукових теорій".

За неповний 2017 рік в Італії зафіксували втричі більше випадків кору, ніж за весь 2016-й. Кількість дворічних дітей, прищеплених від кору, в країні впала до менш ніж 80%.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендує підтримувати цей показник на рівні в 95%.

За розпорядженням уряду, італійських дітей мають щепити від таких хвороб: поліомієліт, дифтерія, правець, гепатит В, гемофільна інфекція, менінгіт В, менінгіт С, кір, паротит, краснуха, кашлюк, вітряна віспа.

"Ми посилаємо громадськості дуже сильний сигнал", - заявила міністр охорони здоров'я Беатріче Лоренцін.

Нагадаємо, раніше в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявляла, що в Україні повинен бути розширений список хвороб, для попередження яких рекомендовані щеплення.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся