Виконавча служба заарештувала кошти "АероСвіту" на всіх рахунках в українських банках

Вівторок 22 січня 2013 21:33

Постановою управління Державної виконавчої служби головного управління юстиції у Київській області 22 січня ц.р. були арештовані кошти авіакомпанії "АероСвіт" на всіх рахунках в українських банках. Як повідомляє прес-служба компаніі, дана ухвала прийнята з порушенням національного законодавства,

"Цим рішенням повністю заблоковані платежі, включаючи виплату заробітної плати персоналу авіакомпанії і повернення коштів пасажирам за невикористані квитки, створена загроза поточної діяльності" АероСвіту ", у тому числі здійсненню розрахунків за обслуговування рейсів", - говориться в заяві компанії.

У компанії відзначають, що 16 січня 2013 р. відділ примусового виконання рішень обласного управління Державної виконавчої служби головного управління юстиції у Київській області прийняв накласти арешт на кошти авіакомпанії "АероСвіт" на всіх рахунках у 9-ти банках на території України на виконання постанови Господарського суду Київської області про стягнення з авіакомпанії близько 5 млн грн за позовом ТОВ "Транс-Аеро-Хендлінг".

"Таке рішення суперечить низці законодавчих актів, зокрема, Законом України" Про виконавче провадження ". Так, відповідно до пункту 8 частини першої статті 37 закону, виконавче провадження підлягає обов'язковому зупиненню," якщо відповідно до закону на вимогу стягувача поширюється дія мораторію, введеного господарським судом "у разі порушення ним провадження у справі про банкрутство боржника", - відзначають в "АероСвіті". У компанії нагадують, що Господарський суд Київської області 29 грудня 2012 р. ухвалив рішення розпочати провадження у справі про банкрутство ПрАТ "Авіакомпанія" АероСвіт "і ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів.

"У цьому зв'язку" АероСвіт "вимагає негайного відкликання рішення виконавчої служби, яке перешкоджає здійсненню компанією своїх поточних зобов'язань перед пасажирами, контрагентами та трудовим колективом." АероСвіт "вже звернувся до правоохоронних органів та до Національного банку України з проханням сприяти невідкладному скасуванню протиправного арешту коштів", - йдеться в повідомленні прессс-служба авіакомпанії.

Читайте також: Податкова оскаржила банкрутство "АероСвіту" в суді

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся