В ІО вважають, що ліквідація Мотороли не була вигідна російським спецслужбам

НовиниПолітика    17.10.2016 - 15:56
Фото: смерть "Мотороллы" не була вигідна Росії
Фото: смерть "Мотороллы" не була вигідна Росії

Звинувачення українських диверсантів у смерті бойовика - частина російської пропаганди

Вбивство бойовика Мотороли є частиною внутрішніх розборок між терористами. Про це РБК-Україна розповів експерт, координатор групи "Інформаційний опір" Юрій Карін.

"Це, грубо кажучи, внутрішня рядова боротьба без особливих елементів політики та інше. Російські спецслужби його...Він (Моторола - ред) не до кінця ще зіграв свою роль. Тобто, конфлікт на спад не йде, а він, який представляє небезпеку, як цінний свідок у Гаазі, в свій час був би все одно ліквідований. Українським спецслужбам він не цікавий, щоб ним бруднити руки", - сказав Карін.

Він пояснив, що звинувачення українських ДРГ у смерті бойовика Мотороли є частиною російської пропаганди.

"Моторола - це продукт російської пропаганди, цей образ створений і витканий для люмпенів, наркоманів і злочинців Донбасу та Російської Федерації, які мали поповнювати лави окупаційних військ. Так звана "російська мрія" - вбивати, грабувати, гвалтувати, мародерствувати безкарно. Навіть, якщо б він входив у якесь близько політичне "коло", тих, кого намагаються назвати політиками: Захарченко, Плотницький, він все одно по своїй суті був би маріонеткою російською і від нього нічого не залежало. У тому числі і від цих розкручених підрозділів цих горе-командирів Гіві і Мотороли, - сказав Карін.

При цьому експерт каже, що про "зачистку" говорити не варто.

"Це вдало підібраний момент (смерті бойовика - ред.), коли були зведені рахунки", - уточнив він.

Нагадаємо, раніше один з волонтерів заявив, що Моторола був убитий з-за конфлікту з іншим командиром бойовиків.

On Top