Іран - Португалія: онлайн трансляція (рахунок 1:1)

Іран - Португалія: онлайн трансляція (рахунок 1:1) Фото: Іран - Португалія (twitter.com/selecaoportugal)

Трансляція матчу Іран - Португалія розпочнеться о 21:00 на телеканалі Інтер

Іран - Португалія. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 21:00, а дивитися поєдинок можна на "Інтері". Збірні Ірану і Португалії зустрінуться в третьому турі групи B чемпіонату світу з футболу 2018. На думку букмекерів, явним фаворитом протистояння є чинні чемпіони Європи.

25 червня 21:00
Саранськ, стадіон "Мордовія Арена"

Матч завершено 1:1

90 + 7 хв. Все, матч завершено! В результаті у нас нічия, і Португалія виходить з групи з другого місця!

90 + 3 хв. ГОЛ! Карім Ансаріфард з пенальті пробив точно в дев'ятку!

90 + 2 хв. Подивився суддя і прийняв рішення: гра рукою була! Тепер іранський 11-метровий буде у нас!

90 + 1 хв. І ще один відеоперегляд! Гру рукою у штрафному Португалії буде дивитися арбітр.

90 хв. І ще один відеоповтор! Гру рукою у штрафному Португалії буде дивитися арбітр.

90 хв. ШІСТЬ хвилин додано до основного часу матчу.

83 хв. Жовту отримує кращий бомбардир європейських збірних.

80 хв. Роналду б'є по обличчю Пуралігані. Арбітр пішов дивитися відеоповтор. Португальцю загрожує червона картка.

68 хв. Перестав триматися м'яч у Ірану. Давно не було підходів до штрафної португальців.

54 хв. Азмун порушив правила в центрі поля і отримав жовту картку.

53 хв. Беіранванд позбавляє Кріштіану Роналду можливості забити п'ятий м'яч на нинішньому чемпіонаті світу.

52 хв. Це пенальті! Сам потерпілий йде до точки. А Хаджсафі за суперечки отримав "гірчичник".

50 хв. Роналду спіймали на стегно в чужій штрафній. Сумнівний епізод. Арбітр пішов дивитися VAR.

46 хв. Розпочався другий тайм!

45 хв. Йдемо на перерву.

45 хв. ГООООЛ! Збірна Португалії відкриває рахунок!! Куарежма шикарно зовнішньою стороною стопи в далекий кут!!!

33 хв. Геррейро в підкаті зніс Джаханбакша - жовта картка.

27 хв. Іранці намагаються вирівняти гру, вибратися з-під португальського тиску: тримають м'яч на чужій половині поля частіше.

23 хв. Патрісіу зіграв головою вперед на перехопленні, отримав бутсою в лоб. Але піднявся і грає далі.

16 хв. Роналду зі штрафного пробив у стінку.

9 хв. Ось це пристрасті! Недбала передача ледь не зціпила гравців збірної Ірану.

7 хв. Португалія відразу ж намагається контролювати гру, але іранці огризаються. Поки схоже, що матч буде дійсно цікавим.

3 хв. Відразу ж атакує ворота суперника Кріштіану Роналду! Але воротар справляється.

1 хв. З центру поля розіграли м'яч португальці. Матч розпочався! Поїхали!!!

- Стартові склади:

Іран: Беіранванд, Хоссеіні, Пураліганджі, Резаян, Ехсан Хаджсафі, Амірі, Еззатоллахі, Ебра, Джаханбакш, Таремі, Сердар Азмун

Португалія: Патрісіу, Седрік, Геррейро, Пепе, Фонте, Жоау Маріу, Адрієн Сілва, Карвалью, Куарежма, Андре Сілва, Роналду

Надважливий матч для обох команд, в якому буде вирішуватися питання про вихід з групи. Перед третім і вирішальним туром в таблиці групи B Іран розташовується на третьому місці, Португалія - ​​на другому з випередженням в одне очко.

У першому поєдинку групи між португальцями і іспанцями було забито шість голів - 3:3. Зустріч чемпіонів Європи у другому турі збірної Марокко обмежилася одним забитим голом. Іран же переміг марокканців у першому турі з рахунком 1:0 і з таким же рахунком програв Іспанії у другому.

Щоб вийти в наступний раунд португальцям достатньо і нічийного результату, а ось персам потрібна тільки перемога.

Якщо іранці переможуть Португалію і зможуть пройти в 1/8 фіналу, вони встановлять відразу кілька рекордів: