Інвестиції в проект "Роснєфті" і ExxonMobil на Карському морі складуть 230 млрд дол., на Чорному - 55 млрд дол

Інвестиції в проект ExxonMobil і "Роснєфті" на Карському морі складуть 230 млрд дол., на Чорному - 55 млрд дол. Про це повідомив віце-прем'єр РФ Ігор Сечин.

Крім того, в матеріалах підписаної сьогодні угоди між "Роснєфтю" і ExxonMobil повідомляється, що "Роснєфть" отримає 30% в проектах ExxonMobil в Делаверському басейні Західного Техасу, в західній частині Мексиканської затоки, а також в провінції Альберта в Західній Канаді.

НК "Роснєфть" належить на 75,16% державному ВАТ "Роснєфтєгаз", іншими акціями володіє широке коло інвесторів. До 2015 р. держава планує передати інвесторам до 25% у статутному капіталі компанії. Аудировані доведені запаси "Роснєфті" за класифікацією PRMS на кінець 2010 р. становили 22,77 млрд бар. нафтового еквівалента. У 2011 р. видобуток вуглеводнів компанії виросла порівняно з попереднім роком на 2,5% - до 122 млн т нафти і газового конденсату. Чистий прибуток "Роснєфті" в 2011 р. зріс до 13 млрд дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся